1,5 Tesla MR

Hastanemizin kullandığı GE Briwo HD 1.5 Tesla emar sistemi yüksek çözünürlüklü ve hızlı görüntüleme özelliği ile doktorlarımıza hızlı kapsamlı ve eksizsiz tetkiklerde bulunma imkanı sağlar.Cihazımız en yeni MR teknoloji özelliklerine sahiptir ve kaliteli tanı-teşhis hizmetleri vererek bize haklı gurur yaşatmaktadır.

Emar sistemimiz ile elde edilen görüntüler son derece net ve keskindir.Yüksek görüntü kalitesi doğru tanı için oldukça önemlidir.

Tüm Vücut MR
Üst-Alt Karın Mr(Abdomen MR)
Beyin MR
  - Diffüzyon MR
  - Perfüzyon MR
  - Fonksiyonel MR
  - BOS Akım MR
Boyun MR, Nazofarinks MR
Tek ve İki Taraflı Eklem MR
Meme MR
Omuz MR
Diz MR
Gövde MR
MR Anjiografi
  - Beyin MR Anjiografi
  - Karotis MR Anjiografi
  - Renal MR Anjiorafi
MR Kolanjiografi
MR Ürografi
Orbita
Servikal ve Lomber Vertebra MR
Temporamanbibüler Eklem MR


 
AÇIK EMAR

Yüksek teknoloji ile üretilen ve hizmet eden açık emar cihazımız sayesinde artık standart emar cihazlarına sığamayan hastalar ve kapalı yer korkusu(klostrofobisi) hastalarda yüksek teknolojiden yararlanabilecek.

Son derece modern bir dizayn şekil ve hatlara sahip cihaz sayesinde hastalar ürkmeden, yanlarına refakatçi alarak yalnızlık hissi yaşatmadan(hiçbir zararlı röntgen ışığını içermediği için hamilelerde)girmektedir.İnceleme rahatlıkla gerçekleştirilmektedir.Açık sistem emarda hastanın dört tarafı tamamen açıktır.

Nefes darlığı çekenler, kilo problemi olanlar özellikle çocuk ve yaşlı hastalar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.Rahat ve geniş alanda tetkik yapılmaktadır.Hasta yakını da tetkik esnasında hastanın yanında kalabilmektedir.

Diz protezi, kalça protezi olan hastalar ile kırık sonrası ameliyat ile vücuda plak, vida konulan hastalar kapalı MR'a giremezler.Fakat açık MR'da bu problem olmaz.